Apie mus

Su mumis galite susisiekti telefonu: +370 (693) 45038

Mes esame jaunų ir veržlių darbuotojų komanda, kuri visada pasiruošusi Jums padėti persikraustyti į naujus namus ar pervežti jau nebereikalingus daiktus. Mūsų energija ir meilė savo klientams visada leis darbą atlikti profesionaliai, greitai ir už priimtiną kainą. Kiekvienas klientas mus svarbus, svarbi jo nuomonė bei atsiliepimai. Dėl to stengiamės jog visi mūsų teikiamomis paslaugomis liktų patenkinti, grįžtų dar kartą ir rekomenduotų draugams.

Mes perkraustymo paslaugos klaipeda teikiame Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Stengiamės rasti kiekvienam klientų palankų sprendimą, jeigu reikalinga, galime pervežti daiktus ir toliau. Visus Jūsų reikiamus pervežti daiktus ar baldus mes patys sukrausime saugiai į savo transportą ir pergabensime į Jūsų nurodytą vietą, jų nepažeisdami.

Kodėl verta rinktis mus? Kroviniu pervezimas klaipeda komanda dirbame dėl savo klientų, tiekiame kokybiškas paslaugas, kaina prieinama kiekvienam. Jūsų daiktai ar baldai bus pervežti greitai ir saugiai. Parenkame tinkamiausią laiką klientui, derinamės prie Jūsų pageidavimų ir stengiamės jog paslauga liktumėte patenkinti maksimaliai. Mūsų komandoje dirba tik patyrę, savo darbą išmanantys ir paslaugūs darbuotojai, kurie stengsis jog Jūsų pasirinkimas persikraustyti su kraustom123.lt komanda pateisintu visus lūkesčius. Teikiame: kraustymo paslaugos klaipeda, krovinių pervežimas klaipėdoje, perkraustymo paslaugos klaipėdoje.

Iš ko susidaro kaina? Kaina priklauso nuo nuvažiuoto kilometražo pervežant Jūsų daiktus, laiko, kurį praleidžia mūsų komanda dirbdami su Jūsų užsakymu, daiktų kiekis, kurį reikia perkraustyti bei aukštai nuo kurių reikia nunešti ar užnešti daiktus. Tačiau kaina prieinama kiekvienam klientui ir surasime sprendimą, kuris būtų tinkamas Jums.

Mūsų transportas talpus tad tikėtina jog visi reikalingi perkraustymui daiktai tilps vienu reisu. Jeigu reikės keletos, kaina taip pat kinta, tačiau atsižvelgiant į tai jog jau esate mūsų klientas, sąlygos tampa patrauklesnės ir net keli reisai nesudaro didelių persikraustymo kaštų.

Kas jau išbandė mūsų teikiamas paslaugas, prireikus kreipiasi ir vėl. Kadangi nei vienas mūsų klientas neliko nepatenkintas teikiamomis paslaugomis. Mes stengiamės dėl Jūsų, dirbame ir savaitgaliais ir po darbo valandų. Tad surasime tinkamą datą ir laiką jog Jūsų perkraustymas su kraustom123.lt komanda būtų malonus ir nesuteiktų papildomo streso.

Ačiū jog renkatės mus. Dirbame dėl Jūsų ir stengiamės jog kiekvienas klientas būtų patenkintas ir dar kartą pasinaudotų mūsų paslaugomis.