Namelis su čiuožykla

Prasidėjus pavasariui, ne tik pražysta gamta, bet ir šiltas oras bei saulė traukia į kiemą. Dažniausiai vaikai atsikėlę ryte lekia į kiemą susitikti su draugais, bet praleidus kelias valandas, jie pritruksta veiklos. Čia į pagalba skuba mediniai nameliai vaikams. Kadangi medinis namelis vaikams komplektuojamas su čiuožykla bei sūpynėmis ir kitais priedais, svarbu išsirinkti tinkamą. Kad nesuklysti renkantis ir namelis turėtų pakankamai priedų ir veiklos, aptarsime kiekviena iš jų ir išvardinsime pliusus bei minusus kiekvieno priedo.

Vaikų nameliai priedai, bei jų paskirtis:

  1. Čiuožykla – kadangi šiuolaikiniai nameliai vaikams ištobulėjo ir dažniausiai būna antrame aukšte, nameliai komplektuojami su čiuožykla. Populiariausios čiuožyklos vaikams yra 2,5 metrų ilgio bei 3 metrų ilgio. Renkantis čiuožyklą vaikams neskubėkite, didesnė – nėra geresnė. Čiuožykla turite derinti prie platformos, kuriame namelis yra aukščio nuo žemės. Todėl jeigu aukštis iki platformos yra – 1,2 metrai tuomet rinkitės 2,5 metrų čiuožykla, jei 1,5 metro tuomet 3 metrų čiuožykla. Dažniausiai perkant namelį čiuožykla yra sukomplektuota ir rinktis papildomai nereikia.
  2. Sūpynių rėmas ir sūpynės taip pat yra neatsiejama šiuolaikinio namelio dalis. Sūpynės be atlošų didesniems vaikams, o su atlošais mažesniems. Prieš naudojant svarbu įsitikinti kad sūpynių kojos yra pritvirtintos ir supantis vaikai neapvers jo. Suptantis lavinama smulkioji motorika todėl ne tik pramogaus bet ir tobulės.
  3. Smėlio dėžė neatsiejama namelio dalis. Kadangi nameliai dviejų aukštų, ji įsikūrusi po nameliu. Taip nei leitus, baisus, nei per daug saulės nebus, nes visada rasite pavėsiuką. Vaikai statydami smėlio pilis bei kitus statinius namelyje taip pat lavina smulkiąją motoriką bei kitus įgudžius.
namelis su čiuožykla

Namelis su čiuožykla komplektuojamas su šiais priedais dėl vaikų veiklos įvairovės bei skirtingų pramogų, jog nusibodus vienai galėtų veikti kita. Vaikų praleistas laikas gryname ore yra nuostabi bei neatsiejama vaikystės dalis todėl būtina suteikti jiems galimybę vaikystę praleisti smagiai gryname ore. Nes ne veltui yra posakis, laimingi vaikai – laimingi tėvai. Suteikdami laimės vaikams, galėsite skirti sau daugiau laiko darbuotis kieme, arba tiesiog pailsėti. Smagių vaikū namelio su čiuožykla paieškų!