Lauko nameliai vaikams

Lauko nameliai vaikams ir vaikų nameliai keičia vaikų gyvenimus! Gerėjant ekonominėms sąlygoms pasaulyje ir Lietuvoje daugelis jaunų šeimų perka būstus užmiestyje su subsidija jaunoms šeimoms. Kadangi naujų butų kainos mieste panašios kaip nuosavų namų užmiestyje pastarieji tampa traukos objektu. Nenuostabu kad šeimos kurios persikelia į namą gyventi, susiduria su vaikų užimtumo problemomis. Taip nutinka dėl to jog namų kiemas neparuoštas vaikams. Geriausias sprendimas medinis namelis vaikams.

Šie mediniai nameliai vaikams komplektuojami su čiuožykla, supynėmis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu, virvinėmis kopėtėlėmis, alpinisto sienele ir kitai priedais kurie teikia džiaugsmą vaikams. Verta žinoti, jog nameliai yra ne trumpalaikė investicija, jais džiaugiasi vaikai visa vaikystę, todėl naudinga pirkti daugiausiai pramogų turinti namelį. Taip užtikrinsite, kad teikiamos pramogos namie niekada nenusibos, o geriausia tai jog vaikai norės būti kieme gryname ore, ir smagiai leisti laiką. Turbūt nereikia kalbėti, kokie dabar laikai, ir kad vaikai neišlenda iš informacinių technologijų ekranų. Žaidimai tapę priklausomybę nuo ankstyvo amžiaus. Sumažėjas judrumas, prastėjantis regėjimas, netaisyklinga laikysena, nuo mažens pradeda kamuoti vaikus. Todėl mediniai nameliai vaikams puiki išeitis, praleisti kokybišką ir sveiką laiką lauke.

lauko nameliai vaikams

Dažnai užduodami klausimai apie namelius būna paprasti, bet pagrindinis klausimas kuris kyla tėvams besirenkant medinį namelį yra jo sudėtis ir kokybė. Taigi lauko nameliai vaikams yra pagaminti iš natūralios pušies medienos, sutinkamos Lietuvos miškuose. Mediena yra supjaustoma į reikiamo dydžio lenteles ir džiovinama. Lauko namelis vaikams – nebijo lauko sąlygų, todėl puikiai tinka jūsų kieme. Tik išdžiovinta mediena yra atrenkama, brokuotos lentelės yra išrūšiuojamos, o geros impregnuojamos ir dažomos. Termiškai apdorota pušies mediena yra puikus lauko konstrukcijos medžiagos dalis, kuri padeda mediniai nameliai vaikams stovėti ilgai ir būti nepaveiktiems aplinkos poveikio.

Mediniai nameliai kainos nesikandžioja. Namelių galima rasti įsigyti vos už kelis šimtus eurų. Žinoma norint namelį turėti su pilna komplektacija rekomenduojame šiek tiek pataupyti, nes tokio tipo nameliai kainuoja nuo vieno tūkstančio eurų. Investicija ilgam todėl vaikų džiaugsmas ir laimė priklauso nuo pramogų kiekio, todėl kartais geriau pataupyti ir įsigyti didesnį namelį, kuris džiugins vaikus ilgai.

Medinio namelio gamintojai teikia surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje. Todėl visada galite kreiptis pagalbos ir už papildomą kaina – šimtą eurų, namelį pristatys ir surinks jūsų kieme.

3 komentarai apie “Lauko nameliai vaikams”

  1. Atgalinis pranešimas: Vaikų nameliai kaina - kokybė už priimtiną kainą. Ilgaamžiai ir patvarūs

  2. Atgalinis pranešimas: Mediniai nameliai vaikams kaina ir kokybė atitinka visus standartus

  3. Atgalinis pranešimas: Medinis lauko namelis vaikams, vaikų nameliai ir žaidimų aikštelės

Komentarai yra išjungti.