Iš ko ir kaip pagaminti mediniai lauko vaikų nameliai

Mediniai lauko vaikų nameliai ypatingai išpopuliarėjo kuomet suklestėjo technologijų amžius, ir vaikams pradėjo nebebūti įdomus laisvalaikis lauke. Tuomet gamintojai sugebėjo sudominti mažuosius mediniais nameliais su įvairiausiomis papildomomis pramogomis, kurios teikia malonumą įvairaus amžiaus vaikams.


Šie vaikų mediniai nameliai komplektuojami su įvairiais priedais. Populiariausios pramogos yra: smėliadėže,  sūpynės, čiuožyklą, laipiojimo sienelė ir kiti priedai. Šie priedai sudomina vaikus, ir kuomet atsibosta veikti vieną, gali užsiimti kita veikla. Tuo ir žavi šie nameliai vaikus. Kadangi vaikai praleidžia daugiau laiko lauke, tėvai mielai perka namelius savo atžaloms. Kadangi namelių gamintojai sugalvojo įvairių projektų ir namelių variantų kartais tampa sunku išsirinkti, dėl to sunku tampa išsirinkti savo namelį.

mediniai lauko vaikų nameliai

Mediniai nameliai gaminami iš pušies ir eglės medienos. Ši mediena ekologiška, iš lietuvos miškų, kas užtikrina ergonomiškumą ir tinkamumą ties bet kokiu reljefu. Eglės ir pušies lentos impregnuojamos ir kitaip apdirbamos, kad užtikrinti namelio vientisumą ir lentų atsparumą aplinkos poveikiams. Kadangi namelis stovės lauke visą parą ištisus metus, tai ypatingai svarbu, kad jis būtų atsparus tiek vėjui, tiek lietui. Todėl impregnavus lentas jos atitinka visus kokybės normatyvus.

Namelio surinkimas ir pristatymas

Medinis namelis su ciuozykla Mazyliopalepe.lt surinkimas nėra sudėtingas. Viskas vyksta pagal pridėtą instrukciją. Jums tereikės elektrinio suktuko, bei kelių antgalių. Bet jeigu manote, kad namelio surinkimas bus per sunkus, tuomet galite rinktis surinkimo paslaugą. Surinkimo paslauga užtikrins jog mediniai lauko vaikų nameliai bus pristatyti ir surinkti jūsų kieme nurodytoje vietoje. Todėl ši paslauga vertinama ypatingai tarp moterų, jog nereikia sukti galvos dėl surinkimo.

Vaikiško namelio kaina

Mediniai lauko vaikų nameliai kaina išties priklauso nuo komplektacijos ir pačio namelio dydžio. Kuo didesnis namelis tuo daugiau sunaudojama medienos jo gamybai tuo brangiau kainuos. Komplektacija irgi svarbi, jeigu sugalvosite pirkti namelį su didžiausia ir gausiausia komplektacija, gali tekti sumokėti daugiau, nei vien perkant namelį.

Kaip sutaupyti? Pirkite žiemą, kuomet namelių gamintojai neskuba prekiauti, taip pat rinkitės namelius nedažytus ir be surinkimo paslaugos. Kuo daugiau darbų pasiliksite sau, tuo namelis pigiau kainuos.