Mediniai nameliai vaikams

Mediniai nameliai vaikams turbūt, vienas iš populiariausių klausimų, kuomet tėvai renkasi medinį namellį savo vaiku, tai kokią konplektaciją pasirinkti? Kadangi galime pasiūlyti susidėti namelio pramogas pačiam, iš tos gausos, tėvai nebežino, ką labiausiai verti rinktis ir su kuo labiausiai žaidžia vaikai. Todėl šiandien paruošėme nedidelį paskirstymą pagal amžiaus scenzus ir buvusių klientų atsiliepimus.

Jeigu namelis renkamas mažiems vaikams 2-4metų amžiaus, labiausiai bus naudojama žaidimų dalis. Jiems labiausiai patinka žaisti smėlio dežėje, kepti įvairius smėlio tortus ir džiaugtis atidarius savo pirmąją nepriklausomą restoraną. Taip pat jie labai mėgsta dar suptis, nori pasiekti dangų ir suptis galėtų, ko ne visą dieną. Žinoma, čia labai priklauso ir nuo vaiko, kai Jūs jį pažįstate geriausiai, galite atsakyti ar šie bendro pobūdžio patarimai pasiteisino, o gal tiesiog žinot jog mažylis svajoja tik apie čiuožyklą! Ir tiesa, tokio amžiaus vaikams, čiuožykla dar neatsiejama žiaidmų dalis. O pats nameli, galbūt, kurį laiką stovės mažiau naudojamas, tačiau ateityje bus geriausia investicija į vaikų laisvalaikį, kuris bus ne ant sofos su kompiuterio ekranu.

mediniai nameliai vaikams

Jeigu renkates mediniai nameliai vaikams jau šiek tiek ugtelėjusiam vaikui, tuomet vėlgi reiktų atsižvelgti į vaiko pomėgius ir norus. Pasirinkime yra įvairiausių variantų, tačiau reiktų kuo labiau aikštelę personalizuoti pagal jūsų vaiką. Vyresnieji labiau mėgsta supynes lizdus, negu įprastas supuokles. Taip pat jiems daugiau smagumo teikia įvairiausios laipiojimo užduotys, tad ir laipynės greičiausiai nepamaišytų. Galbūt vyresnėliui jau nebe taip aktuali čiuožykla, tačiau smėlio dežė vienas iš vaikų favoritų dar ilgą laiką, nepriklausomai ar jam 2 metukai ar jau dešimt! Vaikų nameliai būtent komplektuojami su šiais priedais.

Tad patarimas renkantis namuko komplektaciją, pasitarti su vaiku, pakalbėti apie jo norus bei lūkesčius. Galbūt pats vaikas duos atsakymus, kokio namelio reikia ir ką pasirinkti. Žinoma jei vaikas dar mažas, jam į tokius klausimus atsakyti bus sudėtinga, tačiau parodžius paveiksliuką, greičiausiai suprasite, kokia pramoga jam teiktų daugiausia džiaugsmo!

Įtraukite vaikus į pasirinkimo procesą ir rezultatas bus dar smagenis! Kartu praleisite laiką ir tinkamiausio namelio paieškoje!