Vaikiskas namelis – atsiliepimai

Vaikiskas namelis atsiliepimai. Šiomis dienomis vis daugiau tėvų nori jog jų vaikai, kuo daugiau praleistų laiko gryname ore. Tai ne tik skatina jų fizinį aktyvumą, bet ir stiprina imunitetą. O ką daryti jog šiuolaikiniai vaikai, norėtų išmaniasias technologijas iškeisti į laiką kieme?

Mes turime daugybę pasiūlymų jog laikas kieme būtų smagus visai šeimai. Vienas iš tokių būdų- pasistatyti kieme žaidimų aikštelę- namelį. Turbūt, atsimenate jog tai buvo kone kiekvieno iš mūsų vaikystės svajonė. Tačiau tais laikais ne visi galėjo džiaugtis tokia prabanga, o ir ne visi tėveliai patys mokėjo konstruoti tokius namelius. Bet dabar jau viskas prieinama žymiai papraščiau ir kiekvienas vaikas, kuris turi nuosavą kiemą, gali turėti ir savo svajonių namelį. Mes galime pasiūlyti daugybę įvairių variantų iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią. Namelių kainos priklauso nuo dydžio ir pasirinktų elemtentų. Galite rinktis tik namelį, galite pridėti čiuožyklą, supynes ar kitus elementus, kuriuos galite rasti mūsų parduotuvėje. Taigi susikurkite savo vaiko svajonių namelį. Jeigu nežinote, ko tiksliai norite, mes galime Jums padėti. Pagal Jūsų skiriamą biudžetą, atsiųsime keletą galimų variantų, kurie atitiks Jūsų turiamus lūkesčius.

vaikiskas namelis atsiliepimai

O išsirinkti namelį labai paprasta. Paklauskite savo vaikų, ko jie nori ir kas jiems smagiausia. Vieni nori tik savo erdvės, kur galėtų žaisti ir lavinti savo fanaziją, kiti labiausiai mėgsta suptis, o gal turite du vaikus, kuriems patink skirtingi dalykai, viską galime sujungti į vieną nuostabia vaiku zaidimu aikstele, kuriuo galės džiaugti abu.

Namelio spalvą galėsite pasirinkti iš vaikiškas namelis atsiliepimai siūlomų impregnantų paletės. Čiuožyklos ir supynių spalvas taip pat turime kelis variantus. Tad tikrai kiekvienas rasite pagal savo skonį tinkamiausią variantą.

Nameliai puikus laiko praleidimas lauke. Taip užtikrinsite jog jūsų vaikai norės savo laisvalaikį leisti lauke, o Jūs drauge galėsite puošti ir dekoruoti namelį. Papuošti ir apsodinti gėlėmis. Bei kitaip išnaudoti savo fantaziją.

Užsisakant namelį galite pasirinkti ir surinkimo paslaugą, arba galite kartu susirinkti į šeimos ratą ir taip smagiai praleisti dieną rinkdami patys. Pridedame instrukciją. Tad smagus darbas nusimato visai šeimai.

Skaitykite daugiau … Siuksliu isvezimas

3 komentarai apie “Vaikiskas namelis – atsiliepimai”

  1. Atgalinis pranešimas: Mediniai nameliai vaikams - privalumai ir trukumai, nameliu

  2. Atgalinis pranešimas: Namelis vaikams, kaip išsirinkti? - Kraustom123.LT

  3. Atgalinis pranešimas: Vaikų žaidimų nameliai - aikštelės su čiožyklomis, vaikų namelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.