Mediniai vaikiški nameliai privalumai ir trūkumai

Mediniai vaikiški nameliai geriausias vaikų draugas šiltuoju metų sezonu. Kadangi esant geram orui vaikai žaidžia kieme, jiems ypač aktualu yra įdomi ir produktyvi veikla. Čia į pagalbą skuba mediniai nameliai kurie komplektuojami su sūpynėmis, dažnai kartu su čiuožyklą bei smėlio dėže. Daugelis tėvų svarsto kokį namelį pirkti, dėl to kad būtų lengviau išsirinkti aptarsime koks namelis vaikams privalumai ir trūkumai.

Mediniai vaikiški nameliai

Namelio privalumai

Mediniai vaikiški nameliai gaminami tik iš kokybiškos pušies medienos, impregnuojamas bei nudažos. Šiuo būdu apdirbta pušies ir eglės mediena tarnauja labai ilgai, bei suteikia nameliui ilgaamžiškumą. Kiekviena namelio lenta yra nuobliuojama ir nušlifuojama, kad būtų saugu vaikams žaisti namelyje ir koki atraiža ar rakštis nesužeistų vaikų. Todėl pirmasis privalumas yra saugumas.

Antras privalumas būtų namelio naudojimo laikotarpis, nameliu gali naudotis visais metų laikais, kadangi jis nebijo lauko ir aplinkos sąlygų. Taip pat kadangi vaikiški nameliai gaminamas iš medžio jis yra sunkus ir nebijo nei vėjo ar audrų.

Trečias privalumas, kad namelį galima komplektuoti su papildomais priedais tokiais kaip čiuožykla, sūpynės, bei kitais priedais kurie teikia vaikams džiaugsmą ir sukuria veiklos.

Ketvirtas privalumas būtų pristatymas ir surinkimas. Medinių namelių gamintojai teikia surinkimo ir pristatymo paslaugas, todėl jums nereikės rūpintis namelio pristatymu ar surinkimo. Toks kokį namelį užsakėte, toks bus surinktas jūsų kieme už papildomą mokestį.

 Mediniai vaikiški nameliai

Penktas privalumas tai mediniai nameliai kaina. Medinio namelio kaina priklauso nuo dydžio bei komplektacijos, todėl sumažinus namelį galima sumažinti jo kainą ir kiekvienas tėvelis kuris ieško vaikams namelio ras sau tinkamą kainos pasiūlymą, nes namelių dydžių ir komplektacijų yra įvairių.

Kaip išsirinkti medinį namelį vaikams

Tai aktualus klausimas kiekvienam. Mes rekomenduojama paieškoti internete įvairių sau priimtinų modelių ir išsirinkus kelis sau patinkančius palyginti kainas ir ką gausite už ją ir išsirinkti geriausią. Medinį namelį perkate visai vaiko vaikystei, todėl nepamirškite to ir stengkites vaikams nupirkti geriausią namelį iš visų. Nes jis džiugins jūsų mažąjį visą jo vaikystę. Taip pat namukas vaikams bus puikus sklypo aksesuaras, ir užpildys tuščią sklypo erdvę.

3 komentarai apie “Mediniai vaikiški nameliai privalumai ir trūkumai”

  1. Atgalinis pranešimas: Mediniai vaikų nameliai - platus namelių pasirinkimas, kaina bei kokybė

  2. Atgalinis pranešimas: Vaikiški mediniai nameliai puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams

  3. Atgalinis pranešimas: Namukai vaikams geriausia dovana įvairiomis progomis

Komentarai yra išjungti.